Pedál pro šicí stroje Veritas, Lucznik, Lada, Podolsk, Čajka, U118/1

Produkt nemá žádné parametry.

• funguje skvěle
  • , zakoupeno v nasedomacnost.cz

• Rozbil se mi pedál na šicí stroj tak jsem si objednala a jsem spokojená, že mohu zase šít děkuji prodejci. Jitka
  • , zakoupeno v nasedomacnost.cz

Perfektní, nevěřila jsem, že ji ještě seženu. Šije a sedí jako ďábel.

Produkt nemá žádné parametry.

Regulátor otáček U-118 pro šicí stroje Veritas, ŁUCZNIK, Singer a další výrobce.

Pedál šicího stroje umožňuje přesné ovládání rychlosti otáčení motorů KN4, ASN, ASM, TUR2 používaných ve většině šicích strojů dostupných na českém trhu.

• Maximální zatížení: 0,6A.
  • Minimální odpor: 800 Ohm
  • Napětí: 220-240V
  • Váha: 438 g

Pedál je kompatibilní s těmito modely šicích strojů:

Lucznik Maja 827, Lucznik Kornelia 2004, Lucznik Gabriela 875, Lucznik Izabella 888, Lucznik Overlock FN a mnoho dalších modelů.

• Lucznik / Singer: 400, 700, 800, 2000
  • Typ motoru: typ KN4, typ ASN, typ ASM, typ TUR2
  • Ostatní: vhodný i pro jiné šicí stroje po odpovídajícím dohledání modelu

• funguje skvěle

• , zakoupeno v nasedomacnost.cz

Perfektní, nevěřila jsem, že ji ještě seženu. Šije a sedí jako ďábel.